Szpital Eskulap w Osielsku koło Bydgoszczy

 

UNIKALNY W SKALI POLSKI OŚRODEK LECZENIA ŻYLAKÓW

 

Szpital Eskulap posiada renomę ośrodka naczyniowego specjalizującego się we flebologii czyli leczeniu chorób żył.

​Jako jedyny ośrodek w Polsce wykorzystuje aż 11 metod zabiegowych leczenia żylaków i zespołu pozakrzepowego.

Eskulap szczyci się zapewnieniem pacjentom komfortu i bezpieczeństwa zabiegów w znieczuleniu anestezjologicznym na pierwszej w regionie hybrydowej sali operacyjnej. Corocznie od ponad 15 lat operacjom i nieinwazyjnym zabiegom poddaje się około 1000 pacjentów.

Szpital osiąga bardzo dobre wyniki w takich dziedzinach zabiegowych, jak chirurgia naczyniowa i ogólna, ortopedia, urologia, ginekologia, neurochirurgia
czy laryngologia oferując szeroki zakres małoinwazyjnych zabiegów.

Przyznanie dofinansowaniu w ramach programu UE Innowacyjna Gospodarka pozwoliło szpitalowi pozyskać i wdrożyć innowacyjne technologie medyczne podnoszące skuteczność diagnostyki i leczenia.

Doświadczony zespół ekspertów w połączeniu ze stosowaniem innowacyjnych technik medycznych oraz podejście zogniskowane na pacjencie zaowocowało zaufaniem ponad 50 000 pacjentów oraz ugruntowaniu pozycji wśród najlepszych szpitali w Polsce.

 

 

Jednym z przykładów stosowania nowoczesnych technologii jest między innymi pracowania tomografii komputerowej. Szpital Eskulap posiada jedyny w regionie tomograf drugiej generacji SOMATOM Definition Flash.
Aparat wykorzystuje 2 źródła dające rozdzielczość 256 rzędów (większość aparatów w Polsce posiada rozdzielczość 16 rzędów)!

​Czy wiesz,  że wykorzystywany w Szpitalu Eskulap tomograf 16 krotnie minimalizuje dawkę promieniowania i ryzyko rozwoju nowotworu przy jednoczesnym zwiększeniu rozdzielczości.

Kontakt :

​Szpital Eskulap .ul. Koperkowa 2, 86-031 Osielsko koło Bydgoszczy.

tel. +48 52 326 58 00, +48 52 360 23 55

Odwiedź witryny internetowe szpitala :

www.szpitaleskulap.pl 

https://pl-pl.facebook.com/szpitalEskulap/