top of page

4. edycja Konkursu INSPIRACJE - finał 30 września 2021 roku

0D1A1280 kopia.jpg

To już dziś nastąpi rozstrzygnięcie 4. edycji konkursu podczas uroczystej Gali.

WYNIKI TEGOROCZNEJ EDYCJI
BĘDĄ DOSTĘPNE W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI

30 WRZEŚNIA (CZWARTEK) OD 13:30

Towarzyszy jej będzie kolejny Raport „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje” oraz debata na temat wyzwań zdrowotnych.  Organizatorem wydarzenia jest firma Idea Trade.

 

Wzorem lat ubiegłych w Konkursie Inspiracje nagradzane są osoby, organizacje pozarządowe i firmy, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zdrowie, komfort życia oraz ochronę środowiska, w którym żyjemy.  

Laureatów, spośród prawidłowo zgłoszonych, wybiera Kapituła, do której należą osoby, którym bliska jest idea bezpieczeństwa, innowacyjności i nowoczesnych rozwiązań w ochronie zdrowia, w tym m.in. decydenci z kluczowych firm i organizacji, szefowie instytutów medycznych, najlepszych szpitali i ośrodków zdrowotnych.

 

Przewodniczącym kapituły jest dr n. med. Marek Tombarkiewicz, dyrektor Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.

Nagrody Inspiracje 2020 będą wręczane w 7 głównych kategoriach:

 1. Innowacje w szpitalu – medycyna – nowatorskie metody leczenia

 2. Innowacyjny szpital – zarządzanie (m.in. HVBC - healthcare value based care, zwiększanie efektywności leczenia, nowatorskie metody zarządzania)

 3. Bezpieczeństwo i redukcja zdarzeń niepożądanych, ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń szpitalnych (w tym m.in. poparte wynikami i sparametryzowane projekty, wpływające pozytywnie na podniesienie stanu bezpieczeństwa zdrowia pacjentów
  i personelu oraz zmniejszenie ilości zdarzeń niepożądanych, szczególnie zakażeń szpitalnych)

 4. Profilaktyka i popularyzacja zdrowego stylu życia (w tym m.in. akcje edukacyjno-promocyjne zachęcające do badań profilaktycznych, diagnostyki, zdrowego żywienia i rekreacji)

 5. Działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia seniorów (w tym m.in. działania prowadzone zarówno w szpitalach, sanatoriach, dziennych domach opieki jak i w domu pacjenta, a także akcje społeczne, wspierające seniorów w obszarze medycznym
  i mentalnym, aktywności fizycznej, umysłowej i zaangażowania społecznego).

 6. Nowatorskie rozwiązania, produkty i usługi poprawiające jakość życia, zdrowia, dostęp do usług – urządzenia, technologie, telemedycyna, aplikacje, rozwiązania start-upów

 7. Działania na rzecz  ochrony zdrowia i środowiska naturalnego (w tym. m.in. akcje edukacyjno-promocyjne, rozwój technologii na rzecz środowiska naturalnego, ograniczanie złego wpływu organizacji na środowisko naturalne, prośrodowiskowe projekty CSR, akcje wolontariuszy)

Kapituła może przyznać Nagrody Specjalne – w tym dla nominowanych firm, organizacji i osób, które w szczególny sposób wsparły walkę z COVID-19.

zdrowa przyszłość inspiracje 2020.png

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 4. edycji
Konkursu Inspiracje

 

W przypadku pytań
prosimy o kontakt z biurem
organizacyjnym Konkursu:
d.szafranski@ideatrade.pl
 
m.malinowski@ideatrade.pl
Telefon +48 509 219 921

PARTNERZY KONKURSU INSPIRACJE 2020

BGK_Logo_RGB-JPG.jpg
Ecolab
logo_greenpol.png
MAXimus_logojedno.jpg
bottom of page